km
km
cm3
cm3
€
€
PočetnaAutomobiliFordC-Max74 pronađenih oglasa

Automobili - Polovni i novi automobili

Pogledajte kompletnu ponudu - Automobili

  • Novo u 24h
  • Sniženo
  • Zamjena
  • Hitno
  • Slikovni prikaz
  • Tabelarni prikaz
  • Sačuvaj pretragu
Ford - C-Max - 1.6Tdci
PLAĆEN OGLAS

Ford - C-Max - 1.6Tdci

213000 km2010Dizel

5 200 €

Podgoricaprije 11 h

Ford - C-Max - 1.6 HDI 85kw

258000 km2012Dizel

5 500 €

Mojkovacprije 8 h

Ford - C-Max - 1.6 tdci

253000 km2012Dizel

4 950 €

Nikšićprije 13 h

Ford - C-Max - 2.0 dizel automatik

211833 km2016Dizel

8 190 €

Podgoricaprije 1 dan

Ford - C-Max - 1.8 tdci

360000 km2005Dizel

1 500 €

Podgoricaprije 1 dan

Ford - C-Max - Grande 1.6

235000 km2011Dizel

3 950 €

Podgoricaprije 2 dana

Ford - C-Max - 1.8 tdci

350000 km2008Dizel

3 950 €

Nikšićprije 2 dana

Ford - C-Max - 1.5 tdci Titanium

238000 km2015Dizel

6 900 €

Podgoricaprije 2 dana

Ford - C-Max - 1.0 turbo

180000 km2018Benzin

6 900 €

Podgoricaprije 2 dana

Ford - C-Max - 2.0 tdci

202000 km2011Dizel

6 300 €

Barprije 3 dana

Ford - C-Max - 2.0 TDI

257000 km2011Dizel

5 500 €

Rožajeprije 4 dana

Ford - C-Max - 1.6 TDCI, 115 KS

277000 km2011Dizel

4 800 €

Podgoricaprije 6 dana

Ford - C-Max - 1.6dci

400 km2004Dizel

850 €

Budva23.10.26

Ford - C-Max - 1.6TDCI

330000 km2005Dizel

2 000 €

Nikšić22.10.26

Ford - C-Max - 2.0 TDI

260000 km2016Dizel

7 500 €

Budva21.10.26

Ford - C-Max - 1.8 tdci

250000 km2007Dizel

2 200 €

Podgorica16.10.26

Ford - C-Max - 2.0 TDCI

120000 km2014Dizel

7 000 €

Herceg Novi15.10.26

Ford - C-Max - 1,8 TDCI

261775 km2007Dizel

3 000 €

Tivat13.10.26

Ford - C-Max - 1.8tdci

230000 km2010Dizel

3 300 €

Budva11.10.26

Ford - C-Max - 1.8 Tdci

275000 km2007Dizel

4 000 €

Podgorica05.10.26

Ford - C-Max - 1.6 tdci

2600000 km2003Dizel

1 300 €

Podgorica05.10.26

Ford - C-Max - 1.6 TDC

240000 km2007Dizel

700 €

Tivat04.10.26

Ford - C-Max - 2.0 TDCI

250000 km2014Dizel

5 700 €

Bar04.10.26

Ford - C-Max - 2.0TDCI

271000 km2012Dizel

6 400 €

Podgorica01.10.26

Ford - C-Max - 2.0 TDCI

240000 km2011Dizel

6 500 €

Podgorica28.09.26

Ford - C-Max - 2.0

300000 km2009Dizel

3 600 €

4 000 €
Rožaje22.09.26

Ford - C-Max - 2.0

215000 km2008Dizel

3 499 €

3 500 €
Berane20.09.26

Ford - C-Max - 1.6

196000 km2011Dizel

5 950 €

Podgorica18.09.26

Ford - C-Max - 1.6

250000 km2009Dizel

3 700 €

Podgorica18.09.26

Ford - C-Max - 1.6 CRDI

247655 km2010Dizel

4 650 €

Podgorica01.09.26

Ford - C-Max - 1.6 HDI 115 KS TITANIUM

195000 km2011Dizel

5 950 €

Podgorica27.08.26

Ford - C-Max - 1,5 TDCI

153000 km2013Dizel

8 500 €

Budva23.08.26

Ford - C-Max - 1.6 TDCI

210237 km2008Dizel

3 500 €

Podgorica27.07.26

Ford - C-Max - 2.0 tdci

366000 km2007Dizel

1 900 €

Nikšić23.07.26

Ford - C-Max - 1.0 TITANIUM

191000 km2015Benzin

6 900 €

Podgorica12.07.26

Ford - C-Max - 2.0 tdci

300000 km2004Dizel

1 100 €

Podgorica19.06.26